Drzwi i ścianki loftowe

Drzwi, przeszklenia i loftowe elementy wyposażenia wnętrz, które łączą surowość charakterystyczną dla amerykańskich fabryk z lat 50. oraz współczesny design. Warto zaznaczyć, że nasze przeszklenia i drzwi ze stali doskonale nadają się zarówno do pomieszczeń mieszkalnych i biurowych, jak i gastronomicznych.

Stal i szkło

Poznaj Bruno Meble

Wychodząc na przeciw zmieniającym się trendom w architekturze wnętrz, tworzymy dla naszych klientów unikatowe konstrukcje przeszkleń.

Oferowane przez nas przeszklone metalowe ramy to połączenie minimalistycznego designu, surowych wykończeń i najwyższej jakości materiałów. Mogą one stanowić zabudowę stałą, przesuwną lub łączyć się ze sobą, wydzielając strefy w przestrzeni. Tak stworzone ścianki działowe czy drzwi przesuwne nadają wnętrzom niepowtarzalnego, loftowego charakteru oraz optycznie powiększają pomieszczenia.

Nasze systemy przeszkleń wykorzystywane są z powodzeniem w hotelach, restauracjach czy wszelkiego rodzaju sklepach, a także w prywatnych mieszkaniach i domach jednorodzinnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy szczegół oraz nadając niepowtarzalny charakter.

Kontakt

Zapytania prosimy kierować
na e-mail

zamowienia@brunomeble.pl

Ocena produktu
4.5/5
Ocena obsługi
4.4/5
Ocena czasu realizacji
4.2/5

BMP sp. z o.o.
84-315 Maszewo Lęborskie, Drożdżowa 7

KRS 0000986543
NIP 8411733375
Regon 522818392

Centrala:
T: (+48) 797 349 135
E: zamowienia@brunomeble.pl

Copyright © 2022 Bruno Meble. All rights reserved.

Add to cart